Her Zaman iletişimdeyiz. çalışıyoruz. üretiyoruz.

Sizin için yapamayacağımız şey yok. Sadece bir tık uzağınızdayız, problemlerinizi bize iletmeniz yeterli. Sizin için Çalışıyoruz, herhangi bir sorun oluşmaması için sistemlerimizi kendi oluşturduğumuz programlarla yönetiyoruz. Kendi teknolojimizin efendisiyiz...


İnternette kendinizi ifade edebilmeniz için wnokta var

WNOKTA, Türkiye’deki hosting pazarında 15 yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından 2016’da İstanbul’da kuruldu. wnokta’da misyonumuz, dünya standartlarında hosting hizmetlerini ekonomik fiyatlarla Türk tüketicilerine sunmak.

Kaliteli hizmet uygun fiyatlandırma

Uygun fiyatlı ama teknolojiden ödün vermeyen bireysel ve kurumsal hosting paketleri, VDS sunucuları ve alan adları satıyoruz. Güncel ve güvenilir bileşenlerin kullanıldığı sunucularımızı kendi ellerimizle kuruyor ve yüksek performans için özelleştiriyoruz. Tüm sunucularımızı Türkiye’deki veri merkezlerinde tutuyor, böylece sitenize Türkiye sınırları içinden daha hızlı erişilmesini sağlıyoruz. Büyük bütçeler ayırmadan da web sitesi sahibi olabilmeniz gerektiğine inanıyoruz. O yüzden, rakiplerimizin parayla sattığı Site Yapım Sihirbazı’nı tüm müşterilerimize ücretsiz sunuyoruz.

Güvenliğiniz bizim için ön planda

Kullanıcı güvenliğini ve gizliliğini bir lütuf olarak değil, gereklilik olarak görüyoruz. O yüzden SSL sertifikası satmıyor, Let’s Encrypt projesini destekliyor ve tüm hosting paketlerimizde ücretsiz SSL desteği sunuyoruz. Sözlerimizin arkasındayız. O yüzden 7 günlük iade garantisi veriyoruz. wnokta’yı deneyin, beğeneceksiniz.